Zabieg powiększania ust


Każda kobieta chce być piękna. Dzisiejsza wiedza i technologia pozwalają osiągnąć fantastyczne efekty w krótkim czasie. Medycyna estetyczna wykonuje operacje plastyczne, pomaga odsysać tłuszcz, pozbywać się zmarszczek czy wygładzać cerę. Niezwykłą popularnością cieszy się także powiększanie ust. To krótkotrwały zabieg, który pozwala wypełnić usta oraz dodać im nawilżenia. Jak działa i w jaki sposób się go wykonuje?

Uroda kobiet zaczyna się od ust. To one są najważniejszym elementem damskiej twarzy i przykuwają spojrzenia mężczyzn. Im pełniejsze usta, tym lepiej. A teraz można to zrobić niskim kosztem i właściwie bezinwazyjnie. Trzeba tylko wiedzieć, na co zwrócić uwagę przed wykonaniem zabiegu.

Dokładnie przyjrzyjmy się gabinetom oraz klinikom, które oferują zabieg powiększania ust. Ważne, by było to miejsce zaufane, w którym pacjentka zostanie potraktowana profesjonalnie. Dobrze jest poczytać opinie albo zasięgnąć opinii znajomych, jeśli wcześniej korzystały z takich usług. W większych miastach wybór będzie większy, w mniejszych będziemy miały problem ze znalezieniem takiego specjalisty. Nie przerażajmy się również ceną. Może ona wahać się od 800 zł do nawet 2000 zł. Wszystko zależy od tego, gdzie wykonujemy zabieg i jakie efekty chcemy po nim uzyskać.

Jak się przygotować do zabiegu? Nie ma tutaj wysokich wymagań. Konieczne jest unikanie, co najmniej przez tydzień, korzystania z leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych, a w szczególności aspiryny. Nie wskazane są także wizyty w solarium oraz przebywanie na słońcu. Powinniśmy dokładnie sprawdzić, czy nie zaatakował nas w nadmiarze trądzik albo czy nie zmagamy się właśnie z wirusem opryszczki. Wówczas konieczne stanie się zastosowanie specjalnych leków. Zabiegu powiększania ust nie stosuje się również w ciąży bądź jesteśmy alergiczkami.

Sam zabieg jest szybki i bezbolesny. Wykonuje się go wraz z znieczuleniem miejscowym, a następnie w wybrane miejsca wstrzykuje się odpowiednią ilość kwasu hialuronowego. Po zabiegu może wystąpić lekki obrzęk, jednak zwykle znika on po kilku dniach.