Kurtyny polar – idealne rozwiązanie do Twojej chłodni!


Jeśli szukasz rozwiązania, które w Twoich pomieszczeniach zapewni izolację powietrza, kurtyny polar będą świetnym wyborem. Eliminują przeciągi, gwarantują ochronę przed kurzem, dymem, pyłem, a co więcej – zażegnają problem z wlatującymi do pomieszczeń insektami. Zagwarantuj bezpieczną pracę sobie i swoim pracownikom z naszymi kurtynami!

KURTYNY POLAR Z FOLII PCV
Kurtyny polar to kurtyny o ogromnej odporności na oddziaływanie niskich temperatur. Są wykonane ze świetnej jakościowo folii PCV, dzięki czemu świetnie utrzymują odpowiednie temperatury między pomieszczeniami oraz są odporne na wszelkie uszkodzenia. Sprawdzą się znakomicie w chłodniach, mroźniach, zakładach mięsnych, a nawet w bramach wyładunkowych.

KURTYNY POLAR IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DO CHŁODNI I MROŹNI
Kurtyny polarowe są odporne na skrajnie niskie temperatury oraz zapewnią termoizolację na najwyższym poziomie. Świetnie sprawdzą się jako kurtyny przemysłowe we wszelkiego rodzaju przemyśle spożywczym, gdzie przechowywana jest żywność wymagająca schłodzenia. Kurtyny sprawdzą się również zarówno w przemyśle farmaceutycznym, jak i chemiczny, gdzie zagwarantują chłód wszelkim próbkom oraz roztworom.

KURTYNY PEŁNE ATUTÓW
Zapewnienie odpowiedniej termoizolacji nie jest jedynym, co mają do zaoferowania oferowane przez nas kurtyny polar. Zatrzymują one również rozprzestrzenianie się wilgoci oraz hałasu. Osłony te są dostępne w całym wachlarzu rozmiarów, a dzięki temu możesz mieć pewność, że bez problemu dopasujesz je do każdego pomieszczenia. Są świetną alternatywą dla standardowych drzwi, gdyż znacząco ułatwiają przemieszczanie się między pomieszczeniami, a więc znacząco poprawiają komfort podczas poruszania się.

Wybierając kurtyny polar zapewnisz bezpieczną pracę osobom pracującym w pobliżu schładzanych pomieszczeń, a także znacząco ją ułatwisz. Dzięki nim zatrzymasz wewnątrz chłodni schłodzone powietrze i zatrzymasz ciepłe powietrze w pomieszczeniach przylegających, co przełoży się na zredukowanie kosztów ogrzewania.

Dodatkowe informacje znajdziesz na: https://izolacyjnie.pl/